inner_b1

IP Kamera Sistemleri

Günümüzde güvenlik teknolojileri alanında çok kullanılan ve çok tercih edilen IP kamera sistemleri Emb Bilişim ve Güvenlik Teknolojileri güvencesi ile en uygun fiyat olanakları ile projelendirmektedir. Emb Bilişim ve Güvenlik Teknolojileri IP Network Kamera yapısını Türkiye genelinde projelendirme,satış,altyapı,uygulama montaj,bakım,onarım ve sistem devreye alma işlemlerini bir çok global marka ile gerçekleştirmektedir.

IP kamera üzerindeki sensörler aracılığıyla görüntü yakalanıp bu görüntüler dijital ortamda veriye çevrilmektedir. Çevirme işleminden sonra ağ üzerinde yetkilendirilmiş kullanıcılara, yöneticilere ve ilgili birimlere iletmektedir

IP kamera sistemlerinin özellikleri arasında;

  • İnternet ve network üzerinde erişim
  • Kullanım türlerine göre kablolu ip kamera ve kablosuz kamera olarak ayrılmakta
  • IP kamera üzerinde gelen görüntüler anlık olarak belirleyeceğiniz araçlara aktarılmaktadır. (Masaüstü, Dizüstü, Tablet ve Telefonlarında izlenebilmektedir)
  • İleri teknoloji kamera sistemleridir bu yüzden çalışmak için kart, kayıt cihazı vb. diğer araçlara ihtiyaç duymamaktadır. Aynı zamanda kamera veya cihaz üzerinde Giriş ve Çıkışlar ( –I/O- ) üzerinden gelen sinyalleri dış dünyaya aktarma.
  • Örneğin kamera üzerinde bir kural olduğunu düşünelim. Bu kuralında kişi sayma olduğunu varsayalım. İçeride maksimum 100 kişi olabilecek. 101. Kişi geldiğinde izleme monitörüne ( operatör ) bir bilgi düşer ve bunun akabinde bir uyarı için siren çaldırabiliriz.